• image
  • image

BİZ KİMİZ

tSe Facility Teknik işletme ve tesis yönetimi alanında, sektörün öncü firmalarından biridir. 2014 yılında kurulduğundan beri teknik işletme ve tesis yönetimi alanında kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaya devam etmektedir.

Şirketimizin kurucusu, teknik işletme ve tesis yönetimi konusunda bilgi ve tecrübe sahibi; bu alanda hizmet sunan firmalarda çeşitli kademelerde yöneticilik yapmış, girişimci ruha sahip bir kişidir. Innovative yapısını daha hızlı ve geniş kapsamlı olarak teknik işletme ve tesis yönetimi sektörüne yansıtabilmek adına, tSe Facility Services’i kurmuştur.

Kuruluşumuzdan bu yana müşteri memnuniyetimiz % 95’tir.

Kuruluşumuzdan bu yana sözleşme yenileme oranımız %100’dür.

Misyonumuz

Faaliyette bulunduğumuz teknik ve destek hizmetleri alanında; müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak onlara en uygun çözümleri sunmak, uzun vadeli hizmet vermek ve müşteri memnuniyetini öncelikli olarak benimseyen bir şirket olmaktır.

Vizyonumuz

İşverenimize (çözüm ortağı olduğumuz firmalara) sadece teknik işletme ve tesis yönetimi konularında değil; temizlik, atık yönetimi, ilaçlama, bitki bakım, muhaberat, poolcar hizmeti, bordrolama konularında da hizmet vermek ve çözüm ortağı olduğumuz firmaların tek tedarikçisi olmaktır.